Δείτε το site σε mobile version
Δείτε το site σε desktop version
True

City

LEGO ROVER TESTING DRIVE 60225

ΚΩΔ: 10007948
  • ΠΡΟΣΦΟΡΑ

Διαθέσιμο

  • Περιγραφή
  • Πληροφορίες
  • Η Διαστημική Υπηρεσία της LEGO® City σε χρειάζεται! Έλα μαζί με τους αστροναύτες σε μια συναρπαστική αποστολή στον πλανήτη Άρη. Ανέβα στο διαστημικό όχημα Mars Rover για μια δοκιμαστική βόλτα στην έρημο. Ρύθμισε την ηλιακή γεννήτρια στη μέγιστη ισχύ, και μετά σύλλεξε τα γεώδη για να τα μελετήσει ο επιστήμονας. Η εκπαίδευση είναι σημαντικό μέρος της Αποστολής Εξερεύνησης του Άρη! Ψιτ! Ήξερες ότι αυτό το σετ παιχνιδιού έχει εμπνευστεί από πραγματικές αποστολές της NASA; Απίθανο, ε;! Διαστάσεις Μ:26.2xΠ:19.1xΥ:6.1εκ. Κατάλληλο για παιδιά ηλικίας 5+.
    • HideFromProductList: False
    • HideFromSearchResults: False
    • ItemId: 967055
    • Name: LEGO ROVER TESTING DRIVE 60225
    • ItemCode: 10007948
    • ContentProviderCode: 10007948
    • EntityId: 19
    • Φύλο: ΑΓΟΡΙ / ΑΝΔΡΑΣ
    • Ηλικία: 6+ ΕΤΩΝ
    • ImageLocation: /images/967055/lego-rover-testing-drive-60225-list.jpg
    • UpdatedOn: 12/6/2019 2:10:36 μμ
    • SEOName: lego-rover-testing-drive-60225
    • TaxClassId: 1
    • Stock: 1,00000
    • ReservedStock: 0,00000
    • AvailableStock: 1,00000
    • AvailabilityTypeId: 1
    • ProductItemId: 967055
    • CreatedOn: 28/5/2019 5:01:38 μμ
    • UpdatedOn: 12/6/2019 4:00:40 μμ
    • SKU: 10007948
    • Μάρκα: 660163
    • ManufacturerProductCode: 60225
    • Name: LEGO ROVER TESTING DRIVE 60225
    • ExtendedDescription: Η Διαστημική Υπηρεσία της LEGO® City σε χρειάζεται! Έλα μαζί με τους αστροναύτες σε μια συναρπαστική αποστολή στον πλανήτη Άρη. Ανέβα στο διαστημικό όχημα Mars Rover για μια δοκιμαστική βόλτα στην έρημο. Ρύθμισε την ηλιακή γεννήτρια στη μέγιστη ισχύ, και μετά σύλλεξε τα γεώδη για να τα μελετήσει ο επιστήμονας. Η εκπαίδευση είναι σημαντικό μέρος της Αποστολής Εξερεύνησης του Άρη! Ψιτ! Ήξερες ότι αυτό το σετ παιχνιδιού έχει εμπνευστεί από πραγματικές αποστολές της NASA; Απίθανο, ε;! Διαστάσεις Μ:26.2xΠ:19.1xΥ:6.1εκ. Κατάλληλο για παιδιά ηλικίας 5+.
    • IsBundle: False
    • IsBundleStockAutonomus: True
    • AllowWholeSale: True
    • AllowRetailSale: True
    • AllowReview: True
    • AllowRating: True
    • AllowGiftWrap: False
    • MeasurementUnitId: 1
    • CreatedOn: 28/5/2019 5:01:15 μμ
    • ItemStatusId: 0
    • IsDeleted: False
    • ContentProviderId: 3
    • TemplateId: 3
    • Τύπος προιόντος: 1
    • Is Part Of SeoName: True

Περιγραφή

Η Διαστημική Υπηρεσία της LEGO® City σε χρειάζεται! Έλα μαζί με τους αστροναύτες σε μια συναρπαστική αποστολή στον πλανήτη Άρη. Ανέβα στο διαστημικό όχημα Mars Rover για μια δοκιμαστική βόλτα στην έρημο. Ρύθμισε την ηλιακή γεννήτρια στη μέγιστη ισχύ, και μετά σύλλεξε τα γεώδη για να τα μελετήσει ο επιστήμονας. Η εκπαίδευση είναι σημαντικό μέρος της Αποστολής Εξερεύνησης του Άρη! Ψιτ! Ήξερες ότι αυτό το σετ παιχνιδιού έχει εμπνευστεί από πραγματικές αποστολές της NASA; Απίθανο, ε;! Διαστάσεις Μ:26.2xΠ:19.1xΥ:6.1εκ. Κατάλληλο για παιδιά ηλικίας 5+.

Πληροφορίες

  • HideFromProductList: False
  • HideFromSearchResults: False
  • ItemId: 967055
  • Name: LEGO ROVER TESTING DRIVE 60225
  • ItemCode: 10007948
  • ContentProviderCode: 10007948
  • EntityId: 19
  • Φύλο: ΑΓΟΡΙ / ΑΝΔΡΑΣ
  • Ηλικία: 6+ ΕΤΩΝ
  • ImageLocation: /images/967055/lego-rover-testing-drive-60225-list.jpg
  • UpdatedOn: 12/6/2019 2:10:36 μμ
  • SEOName: lego-rover-testing-drive-60225
  • TaxClassId: 1
  • Stock: 1,00000
  • ReservedStock: 0,00000
  • AvailableStock: 1,00000
  • AvailabilityTypeId: 1
  • ProductItemId: 967055
  • CreatedOn: 28/5/2019 5:01:38 μμ
  • UpdatedOn: 12/6/2019 4:00:40 μμ
  • SKU: 10007948
  • Μάρκα: 660163
  • ManufacturerProductCode: 60225
  • Name: LEGO ROVER TESTING DRIVE 60225
  • ExtendedDescription: Η Διαστημική Υπηρεσία της LEGO® City σε χρειάζεται! Έλα μαζί με τους αστροναύτες σε μια συναρπαστική αποστολή στον πλανήτη Άρη. Ανέβα στο διαστημικό όχημα Mars Rover για μια δοκιμαστική βόλτα στην έρημο. Ρύθμισε την ηλιακή γεννήτρια στη μέγιστη ισχύ, και μετά σύλλεξε τα γεώδη για να τα μελετήσει ο επιστήμονας. Η εκπαίδευση είναι σημαντικό μέρος της Αποστολής Εξερεύνησης του Άρη! Ψιτ! Ήξερες ότι αυτό το σετ παιχνιδιού έχει εμπνευστεί από πραγματικές αποστολές της NASA; Απίθανο, ε;! Διαστάσεις Μ:26.2xΠ:19.1xΥ:6.1εκ. Κατάλληλο για παιδιά ηλικίας 5+.
  • IsBundle: False
  • IsBundleStockAutonomus: True
  • AllowWholeSale: True
  • AllowRetailSale: True
  • AllowReview: True
  • AllowRating: True
  • AllowGiftWrap: False
  • MeasurementUnitId: 1
  • CreatedOn: 28/5/2019 5:01:15 μμ
  • ItemStatusId: 0
  • IsDeleted: False
  • ContentProviderId: 3
  • TemplateId: 3
  • Τύπος προιόντος: 1
  • Is Part Of SeoName: True