Δείτε το site σε mobile version
Δείτε το site σε desktop version
True

City

LEGO SATELLITE SERVICE MISSION 60224

ΚΩΔ: 10007947
  • ΠΡΟΣΦΟΡΑ

Μη διαθέσιμο στο web

  • Περιγραφή
  • Πληροφορίες
  • Η Διαστημική Υπηρεσία της LEGO® City σε χρειάζεται! Έλα μαζί με τους άλλους αστροναύτες στη συναρπαστική αποστολή στον πλανήτη Άρη. Βάλε το κράνος στον αστροναύτη και τοποθέτησέ τον μέσα στο σκάφος εξερεύνησης. Μετά απογειώσου και ετοιμάσου να εκτοξεύσεις τον δορυφόρο στο διάστημα. Άλλη μια επιτυχημένη εκτόξευση για την Αποστολή Εξερεύνησης του Άρη! Ψιτ! Ήξερες ότι αυτό το σετ παιχνιδιού έχει εμπνευστεί από πραγματικές αποστολές της NASA; Απίθανο, ε;! Διαστάσεις Μ:15.7xΠ:14.1xΥ:6.1εκ.Κατάλληλο για παιδιά ηλικίας 5+.
    • HideFromProductList: False
    • HideFromSearchResults: False
    • ItemId: 967054
    • Name: LEGO SATELLITE SERVICE MISSION 60224
    • ItemCode: 10007947
    • ContentProviderCode: 10007947
    • EntityId: 19
    • Φύλο: ΑΓΟΡΙ / ΑΝΔΡΑΣ
    • Ηλικία: 6+ ΕΤΩΝ
    • ImageLocation: /images/967054/lego-satellite-service-mission-60224-list.jpg
    • UpdatedOn: 12/6/2019 2:10:25 μμ
    • SEOName: lego-satellite-service-mission-60224
    • TaxClassId: 1
    • Stock: 1,00000
    • ReservedStock: 0,00000
    • AvailableStock: 1,00000
    • AvailabilityTypeId: 1
    • ProductItemId: 967054
    • CreatedOn: 28/5/2019 5:01:38 μμ
    • UpdatedOn: 12/6/2019 4:00:40 μμ
    • SKU: 10007947
    • Μάρκα: 660163
    • ManufacturerProductCode: 60224
    • Name: LEGO SATELLITE SERVICE MISSION 60224
    • ExtendedDescription: Η Διαστημική Υπηρεσία της LEGO® City σε χρειάζεται! Έλα μαζί με τους άλλους αστροναύτες στη συναρπαστική αποστολή στον πλανήτη Άρη. Βάλε το κράνος στον αστροναύτη και τοποθέτησέ τον μέσα στο σκάφος εξερεύνησης. Μετά απογειώσου και ετοιμάσου να εκτοξεύσεις τον δορυφόρο στο διάστημα. Άλλη μια επιτυχημένη εκτόξευση για την Αποστολή Εξερεύνησης του Άρη! Ψιτ! Ήξερες ότι αυτό το σετ παιχνιδιού έχει εμπνευστεί από πραγματικές αποστολές της NASA; Απίθανο, ε;! Διαστάσεις Μ:15.7xΠ:14.1xΥ:6.1εκ.Κατάλληλο για παιδιά ηλικίας 5+.
    • IsBundle: False
    • IsBundleStockAutonomus: True
    • AllowWholeSale: True
    • AllowRetailSale: True
    • AllowReview: True
    • AllowRating: True
    • AllowGiftWrap: False
    • MeasurementUnitId: 1
    • CreatedOn: 28/5/2019 5:01:15 μμ
    • ItemStatusId: 0
    • IsDeleted: False
    • ContentProviderId: 3
    • TemplateId: 3
    • Τύπος προιόντος: 1
    • Is Part Of SeoName: True

Περιγραφή

Η Διαστημική Υπηρεσία της LEGO® City σε χρειάζεται! Έλα μαζί με τους άλλους αστροναύτες στη συναρπαστική αποστολή στον πλανήτη Άρη. Βάλε το κράνος στον αστροναύτη και τοποθέτησέ τον μέσα στο σκάφος εξερεύνησης. Μετά απογειώσου και ετοιμάσου να εκτοξεύσεις τον δορυφόρο στο διάστημα. Άλλη μια επιτυχημένη εκτόξευση για την Αποστολή Εξερεύνησης του Άρη! Ψιτ! Ήξερες ότι αυτό το σετ παιχνιδιού έχει εμπνευστεί από πραγματικές αποστολές της NASA; Απίθανο, ε;! Διαστάσεις Μ:15.7xΠ:14.1xΥ:6.1εκ.Κατάλληλο για παιδιά ηλικίας 5+.

Πληροφορίες

  • HideFromProductList: False
  • HideFromSearchResults: False
  • ItemId: 967054
  • Name: LEGO SATELLITE SERVICE MISSION 60224
  • ItemCode: 10007947
  • ContentProviderCode: 10007947
  • EntityId: 19
  • Φύλο: ΑΓΟΡΙ / ΑΝΔΡΑΣ
  • Ηλικία: 6+ ΕΤΩΝ
  • ImageLocation: /images/967054/lego-satellite-service-mission-60224-list.jpg
  • UpdatedOn: 12/6/2019 2:10:25 μμ
  • SEOName: lego-satellite-service-mission-60224
  • TaxClassId: 1
  • Stock: 1,00000
  • ReservedStock: 0,00000
  • AvailableStock: 1,00000
  • AvailabilityTypeId: 1
  • ProductItemId: 967054
  • CreatedOn: 28/5/2019 5:01:38 μμ
  • UpdatedOn: 12/6/2019 4:00:40 μμ
  • SKU: 10007947
  • Μάρκα: 660163
  • ManufacturerProductCode: 60224
  • Name: LEGO SATELLITE SERVICE MISSION 60224
  • ExtendedDescription: Η Διαστημική Υπηρεσία της LEGO® City σε χρειάζεται! Έλα μαζί με τους άλλους αστροναύτες στη συναρπαστική αποστολή στον πλανήτη Άρη. Βάλε το κράνος στον αστροναύτη και τοποθέτησέ τον μέσα στο σκάφος εξερεύνησης. Μετά απογειώσου και ετοιμάσου να εκτοξεύσεις τον δορυφόρο στο διάστημα. Άλλη μια επιτυχημένη εκτόξευση για την Αποστολή Εξερεύνησης του Άρη! Ψιτ! Ήξερες ότι αυτό το σετ παιχνιδιού έχει εμπνευστεί από πραγματικές αποστολές της NASA; Απίθανο, ε;! Διαστάσεις Μ:15.7xΠ:14.1xΥ:6.1εκ.Κατάλληλο για παιδιά ηλικίας 5+.
  • IsBundle: False
  • IsBundleStockAutonomus: True
  • AllowWholeSale: True
  • AllowRetailSale: True
  • AllowReview: True
  • AllowRating: True
  • AllowGiftWrap: False
  • MeasurementUnitId: 1
  • CreatedOn: 28/5/2019 5:01:15 μμ
  • ItemStatusId: 0
  • IsDeleted: False
  • ContentProviderId: 3
  • TemplateId: 3
  • Τύπος προιόντος: 1
  • Is Part Of SeoName: True